ORKEM MOBİLYA
ANA SAYFA KURUMSAL KOLLEKSİYONLAR MUTFAK KAPI BİZE ULAŞIN
Hafele
Hakkımızda 

2004 Yılında Orhan KESİMOĞLU tarafından kurulan  KESİMOĞLU MOBİLYA, ahşap mobilya üretiminde sektöre ilk adımını atmıştır.Nitelikli ve güvenilir projelere imza atarak, yüksek kalite standartlarında ahşap mobilya üretimi gerçekleştirerek sektörde saygın bir yer edinmiştir.

Gelişerek büyüyen hedefler doğrultusunda yeni yatırımlar yaparak 2010 yılında mobilya sektöründe Showroom ve satış konusunda yatırımlarını gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini kanıtlamış bulunmaktadır.

2014 yılına gelindiğinde dünyanın en saygın mobilya aksesuar markalarından biri olan Alman markası HAFELA ile imzalanan KALİTE NOKTASI anlaşması gereği, Samsun ve bölgesinde gerek ürettiği gerekse bölgesindeki tüm üreticilere kaliteli ürün tedarikçiliğini üstlenmiştir.

KESİMOĞLU MOBİLYA ürettiği her üründe kalitesine yakışır dayanıklı ürünler üretmeyi kendine hedef olarak belirlemektedir.Bu doğrultuda ürettiği ürünlerin daha geniş hedef kitlelerine ulaşması için kendisine ORKEM MOBİLYA markasını oluşturmuştur.

ORKEM MOBİLYA markası ile geniş ürün yelpazesinde, yatak odasından yemek odasına, genç odasından TV ünitelerine, sehpalardan masalara kadar geniş  bir üretim ve satış ağına sahip olan KESİMOĞLU MOBİLYA klasik, PVC membran ve akrilik mutfaklara varana kadar tüm yaşam alanlarının ihtiyaçlarını karşılayacak özel üretimler yapmaktadır. Ayrıca; FUGADOOR ile yaptığı üretim anlaşması ile panel, MDF ve PVC kapı üretimini ürün yelpazesine ekleyerek sektörde yenilikçi ve ihtiyaca yönelik yatırım yapma politikasını sürdürmektedir.

 
BİZDEN HABERLER
E-KATALOG
Ürün kataloğumuzu incelemek için lütfen tıklayınız...
ONLİNE TALEP FORMU
Ürün kataloğumuzu incelemek için lütfen tıklayınız...
KAYDOL
© 2015 OKM KESİMOĞLU MOBİLYA